Henkilökunta

Jari Ahola

Toimitusjohtaja, jälleenmyynti

jari@mando.fi
020 7890 751

Oni Naklert

Myynti, pääkaupunkiseutu

oni@mando.fi
020 7890 758

Helena Ahola

Hallinto

helena@mando.fi
020 7890 752

Gautam Sarin

Myynti, pääkaupunkiseutu

gautam@mando.fi
020 7350 673

Seija Niemiaho

Asiakaspalvelu ja tuki

seija@mando.fi
020 7350 670

Petteri Särkkä

Tekninen asiantuntija, asiakaspalvelut ja tuki

petteri@mando.fi
020 7890 754

Mika Meriläinen

Myynti, asiakaspalvelut ja tuki

mika@mando.fi
020 7350 674

Petri Laitinen

Tekninen asiantuntija, asiakaspalvelut, tuki ja huolto

petri@mando.fi
020 7890 755

Valikko