Henkilökunta

Oni Naklert

CEO, Myynti

oni@mando.fi
020 7890 758
Varaa tapaamisaika!

Anna Naklert

Hallinto, laskutus ja maksupäätteet

anna@mando.fi
020 7890 750

Gautam Sarin

Myynti

gautam@mando.fi
020 7350 673
Varaa tapaamisaika!

Seija Niemiaho

Asiakaspalvelu ja tuki

seija@mando.fi
020 7350 670
Varaa tapaamisaika

Mika Meriläinen

Operatiivinen johto, kehitys, asiakaspalvelut ja tuki

mika@mando.fi
020 7350 674

Petteri Särkkä

Tekninen asiantuntija, kehitys, asiakaspalvelut ja tuki

petteri@mando.fi
020 7890 754

Petri Laitinen

Tekninen asiantuntija, asiakaspalvelut, tuki ja huolto

petri@mando.fi
020 7890 755

Jari Ahola

Senior Advisor, jälleenmyynti

jari@mando.fi
020 7890 751
Varaa tapaamisaika

Helena Ahola

Junior Advisor, Hallinto

helena@mando.fi
020 7890 752
Varaa tapaamisaika

Valikko