Tutustu Mando-tiimiin!

Meidän Mandolaisten tärkein tehtävä on auttaa sinua yrityksesi kassa- ja maksupääteratkaisujen kanssa yksilöllisesti, nopeasti ja jouhevasti. Palvelualtis tiimimme on täällä sinua varten ja palvelee useammalla eri kielellä.

Mando Oy:n henkilökunta

Oni Naklert

CEO, Jälleenmyynti

oni@mando.fi
020 7890 758
suomi englanti thai

Ville Siltala

Aluepäällikkö, myynti

ville@mando.fi
020 7350 676
suomi englanti

Mando Oy:n henkilökunta

Gautam Sarin

Myynti

gautam@mando.fi
020 7350 673
suomi englanti hindi

Mando Oy:n henkilökunta

Petteri Särkkä

Tekninen asiantuntija, kehitys, asiakaspalvelut ja tuki

petteri@mando.fi
020 7890 754
suomi englanti

Kassa huolto

Petri Laitinen

Tekninen asiantuntija, asiakaspalvelut, tuki ja huolto

petri@mando.fi
020 7890 755
suomi englanti

Mando Oy:n henkilökunta

Mika Meriläinen

Operatiivinen johto, kehitys, asiakaspalvelut ja tuki

mika@mando.fi
020 7350 674
suomi englanti ruotsi

Seija Niemiaho

Asiakaspalvelu, maksupäätteet ja tuki

seija@mando.fi
020 7350 670
suomi englanti

Mando Oy:n henkilökunta

Anna Naklert

Hallinto, laskutus ja maksupäätteet

anna@mando.fi
020 7890 752
suomi englanti

Emma Meriläinen

Asennus ja maksupäätteet

emma@mando.fi
suomi englanti

Joni Kiiskinen

Ohjelmistokehitys & UX

joni@mando.fi
suomi englanti

Valikko
.rsTmb{ visibility: none; }